MÖBLER / Bord / Soffbord 14456034
nr 1445 6034
Soffbord
1960-tal, Teak. Bredd: 76, djup: 34 cm, höjd: 40 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:16:02
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)